Люди Світ

Для бійців 128 бригади, які потрапили у сніговий полон на Миколаївщині, розгортають польову кухню

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Волонтер з Івано-Франківська Наталя Перцович опублікувала відповідь Центру допомоги учасникам АТО щодо ситуації із бійцями 128 бригади. Як повідомляв “Репортер”, бійці провели три доби на морозі в очікуванні ешелону.

128_mykolaiv

Фото, зроблене бійцем 128 бригади 18 січня

На звернення дружини бійця 128 бригади із проханням посприяти у забезпеченні теплою їжею групи військових, які зупинились ешелонами у Миколаївській області по дорозі в зону АТО, Івано-Франківський Центр допомоги учасникам АТО інформує:

Ми звернулись до заступника голови Миколаївської ОДА Оксана Янішевська та безпосередньо в Миколаївський Ц ДУ АТО. В Миколаївській області зараз ситуація наближена до надзвичайної, всі дороги заблоковані через снігопади.

Координатори зв’язались із командирами ешелонів, а також організували забезпечення водою та вугіллям. Доповіли про те, що зараз там розгортають польову кухню, продукти із всіх найближчих магазинів доставили військовим. Залишається проблема із світлом. Зараз проходить підготовка до процесу відтягнення цих вагонів із станції «Ясна зоря» до Залізнодорожної станції в місті Миколаїв.

Просимо членів родин військових із 128 бригади не панікувати, з вашими рідними все гаразд.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні