Люди

“Діамантові” правоохоронці не пройдуть! ЗНО переможе!”, – колектив ІФРЦОЯО про обшук у Томенчука

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Колектив Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти вважає, що проведення обшуку у будинку директора Івано-Франківського РЦОЯО Богдана Томенчука є продовженням тиску на систему зовнішнього незалежного оцінювання. Про це йдеться у заяві колективу Івано-Франківського РЦОЯО, повідомляє osvita.ua

До теми. Журналісти підтримують Томенчука – “Je suis – ЗНО”

IMG_3570

“Сьогодні зранку так звані “правоохоронні органи” розпочали обшук у будинку директора Івано-Франківського РЦОЯО Богдана Томенчука. Розцінюємо ці дії “доблесних” право(?)охоронців як продовження безпринципного тиску на систему ЗНО”, – йдеться у заяві.

До теми. ЗНО, підроблені документи та київські слідчі. Четверта година обшуку в помешканні Богдана Томенчука у Франківську (ФОТО, ВІДЕО)

“Вважаємо, що ці дії у помешканні нашого директора є продовженням атаки право(?)-криво(!)охоронних органів на зовнішнє незалежне оцінювання, що розпочалася 21 липня цього року”, – зазначають у колективі.

Також у колективі наголошують, що справа має замовний характер і має на меті знищити систему ЗНО.

До теми. “Нічого не знайшли”, – Богдан Томенчук про обшук, який у його домі провели київські слідчі

“Відсутність будь-якої достовірної інформації щодо слідства, постійна брехня прес-служби Генеральної Прокуратури України, сьогоднішні дії свідчать про одне – замовний характер справи щодо знищення системи ЗНО при мовчазному потуранні органів державної влади. Висловлюємо повну підтримку директору Центру! “Діамантові” правоохоронці не пройдуть! ЗНО переможе!”, – йдеться у заяві колективу Івано-Франківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.