Люди Фото

Державна програма допоможе утеплити будинок та зберегти кошти

Google+PinterestLinkedInTumblr

Термомодернізація будинків допоможе зекономити власні кошти, та ще й держава поверне їх немалу частину.

19 листопала у Львові відбувся медіа-день, прід час якого журналістів із Західної України ознайомлювали з нововведенннями та норваціями, які стосуються багатоквартирних будинків у місті. Так, участь у заході взяли журналісти із Львівської, Івано-Франківської та Закарпатської областей.
Навчальний день організатори розділили на три секції. Як управляти багатоквартирним будинком, представникам преси розповідали радник з правових питань Зоя Гопцій, а також своїм досвідом поділилися заступник голови Львівської ОДА Ірина Гримак та в.о. директора профільного департаменту ОДА Назарій Романчук.

Пррот термомодернізацію житлового будинку та як це впливає на суму комунальних послуг розповіли Альона Деригуз, Галина Когут і Ростислав Вороновський – організатор, керівник ресурсного центру підтримки ОСББ у Львові та голова асоціації будівельників відповідно.
Представники державних банків розповіли, як скористатися державними та місцевимим програмами, які передбачають фінансову та технічну допомогу всім тим, хто прагне використати в своїх помешканнях, в приватних та багатоквартирних будинках сучасне енергоощадне обладнання.

Зважаючи на те, що з 1 липня 2016 року має запрацювати оновлений механізм управління багатоквартиним будинком (БКБ), існує вкрай гостра необхідність інформування населення про засади здійснення права власності у БКБ та механізм прийняття й реалізації спільних рішень.
Учасники семінару зазначили: попри те, що термомодернізація будинків є економічно вигідною, поінформованість населення про державні програми підтримки є недостатньою.

12380152_535060499986299_1546370662_n

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.