Люди

Державна фіскальна служба створила у Франківську Раду з кадрових питань

Google+PinterestLinkedInTumblr

У понеділок, 22 вересня, наказом Головного управління Державної фіскальної служи в області створили Раду з кадрових питань ГУ ДФС в Івано-Франківській області, до якої увійшли представники громадськості та бізнесу Івано-Франківщини.

b_photo[1]

Раду створили, аби зміцнювати кадровий потенціал територіальних органів ДФС професійно підготовленими кадрами, щоб вивчати ділові, професійні та морально-етичні якості кандидатів на заміщення керівних посад, а також з метою зміцнення прозорої процедури призначення та моніторингу їх подальшої діяльності.

У вівторок, 23 вересня, відбулося перше установче засідання Ради, де обговорили та ухвалили: положення про Раду з кадрових питань Головного управління ДФС в Івано-Франківській області; перелік інформації про кандидатів на керівні посади в територіальних органах ДФС, яка використовується Радою під час прийняття рішень; процедуру відбору та оцінювання кандидатів.

Перший етап роботи Ради проведуть шляхом відбору кандидатів на посади начальників територіальних органів ДФС в Івано-Франківській області.

Детальна інформація щодо подачі документів розмістять на офіційному сайті територіальних органів ДФС в Івано-Франківській області (http://if.sfs.gov.ua/), а також повідомляють франківцям через центри обслуговування платників підпорядкованих органів.

На завершення засідання члени Ради висловили впевненість, що за допомогою громадськості та бізнесу вдасться забезпечити комплектування керівних посад органів державної фіскальної служби патріотичними та перспективними фахівцями, що забезпечать розбудову нашої держави.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.