Люди

Депутати облради готові їхати до Кабміну, аби повернути пансіонат «Гута», який зараз належить «Роснєфті»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У середу, 5 серпня, до Івано-Франківська завітав народний депутат, радник Міністра юстиції Олександр Дроздик. На прес-конференції до нього звернулася депутат облради, член координаційного комітету поранених в АТО Ганна Ульванська.

guta1__large[1]

Вона просила Дроздика підтримати депутатів облради, аби повернути санаторій у Старій Гуті. Він сьогодні, за її словами, відноситься до «Роснафта».

«У свій час було прийнято таке розпорядження Кабміну між Україною та Росією, – говорить Ульванська. – Обласною радою ми прийняли рішення і звернулися до Кабміну, аби вони відмінили його. Хочемо перейняти його і створити для поранених та родин загиблих реабілітаційний центр. У мене велике прохання, якщо би ваша воля, підтримати нас. Якщо у ближчому часі не буде вирішене це питання, то ми будемо змушені збирати групу підтримки серед депутатів і їхати до Києва і в Кабміні відстоювати це питання. Зараз там все пустує, а таке приміщення нам сьогодні вкрай потрібне».

Олександр Дроздик наголосив, що готовий підключитися і допомагати повернути санаторій.

«Наприклад, у Львівській області є такі об’єкти. Ми зверталися і будемо боротися до кінця, аби їх передали назад в Міністерство оборони, – говорить Дроздик. – Це такий санаторій «Шкло». Він також може прийняти дуже багато військових на реабілітацію. На жаль, його за часів правління пана Януковича було передано безоплатно судовій адміністрації. Нам обіцяли, що ближчим часом ми зможемо його повернути. Сподіваюся і цей санаторій, про який ви говорите будемо повертати».

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: