Люди Розваги Фото

День вуличної музики у Франківську відкривали фортепіанною музикою (ФОТО, ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

В Івано-Франківську вже вдруге проводять День вуличної музики. Відкривала свято відома франківська виконавиця Lumara.Urban.

Також в рамках святкування Дня вуличної музики у Франківську презентували два вуличних піаніно.

DSC_0429

За словами координатор Дня вуличної музики у Франківську Ірини Слободян, ключовим інструментом музичного свята стануть вуличні піаніна. Від тепер їх в Івано-Франківську буде два, завдяки власникам ресторації «Кухня» та члену команди БО «Тепле місто» Юлії Ляхович.

DSC_0434

«Вуличні піаніно – це соціальний проект, націлений на культурне зростання і об’єднання франківців, – говорить Ірина Слободян. – Сьогоднішнє свято є нагодою презентувати такий подарунок місту».

DSC_0435Вуличні інструменти будуть стояти впродовж теплої пори в центрі міста – в парку Міцкевича та біля ресторації «Кухня». На них зможе зіграти кожен охочий.

DSC_0444

Цікаво, що до проекту долучилися місцеві художники Юрій Пітчук та Любомир Худяк, які розмалювали музичні інструменти.

DSC_0437 DSC_0439 DSC_0440

Довідка: День вуличної музики – це наймасштабніший волонтерський музичний проект, започаткований 9 років тому у Вільнюсі (Литва). Згодом до святкування долучилися в Ірландії, Великобританії, Грузії, Нідерландах, Бельгії, Норвегії та в Україні. Сьогодні, крім Франківська День вуличної музики сяткують ще в 16 містах України.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.