Люди

Демонтований літник продовжує функціонувати

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

“Демонтований” комунальниками сьогодні вранці літній майданчик в центрі Івано-Франківська продовжує свою роботу.

літник

Більше того, працівники закладу обіцяють вимагати у департаменту ЖКГ відшкодування збитків, яких заклад зазнав через вимушену перерву, пише Курс.

Як повідомлялося, вранці івано-франківські комунальники взялися за демонтаж літнього майданчика по вулиці Незалежності, 3. Працівники ЖКГ вантажним автомобілем після суперечок з персоналом закладу таки вивезли столи та стільці.

Заступник директора департаменту ЖКГ Олег Федоренко пообіцяв до кінця дня повністю демонтувати літник, який в ЖКГ вважають незаконним.

Проте через кілька годин працівники закладу поставили нові столи та стільці, повернули телевізори та колонки, які були зняті на вимогу комунальників. Свої дії працівники закладу пояснюють тим, що у власника начебто все гаразд з дозвільними документами і він уже продемонстрував їх працівникам департаменту ЖКГ. А рішення про демонтаж літника скасоване.

За їхніми словами, вже сьогодні ввечері конфісковані меблі будуть повернуті закладу. Самі ж працівники вимагатимуть від комунальників також компенсації матеріальної та моральної шкоди.

Анонсований демонтаж двох інших літніх майданчиків по вулиці Незалежності, 25 та 43 також не відбувся.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні