Люди

Де в Києві можна недорого та якісно полікувати зуби?

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, напевно, складно знайти людину, яку б ніколи не турбували стоматологічні хвороби. І не дивно! Адже неправильне харчування, недотримання правил гігієни ротової порожнини, шкідливі звички, погана екологія не найкращим чином впливають на стан та здоров’я нашої посмішки. У зв’язку з цим з кожним роком збільшується і кількість стоматологічних клінік, які пропонують усунути хвороби зубів. Але яку з них обрати? Якщо ви хочете лікувати зуби у сучасних умовах та за доступною ціною, то стоматологія Люмі-Дент у Києві – ідеальний варіант для вас.

Чому варто надати перевагу «Люмі-Дент»?

  • Сучасне обладнання.  Стоматологічна клініка має все необхідне обладнання для якісного лікування зубів. Мова йде про системи комп’ютерної анестезії, потужні стоматологічні мікроскопи, суперсучасну цифрову зуботехнічну лабораторію, радіовізографи зі зниженою дозою опромінення, пристрої для проведення рентгену та томографії. Завдяки цьому лікування зубів проходить швидко та безболісно.
  • Висококваліфіковані фахівці. Всі фахівці закладу – професіонали своєї справи, які регулярно проходять стажування в клініках Америки та Європи. Лікарі володіють найсучаснішими методиками реставрації зубів та являються спеціалістами з лазерної стоматології і роботи з дентальним мікроскопом. Крім цього, колектив клінік «Люмі-Дент» є асоціативним членом Асоціації стоматологів України. Дізнатися інформацію про кожного лікаря клієнти можуть на сайті стоматології.
  • Якісне обслуговування. Під час обслуговування клієнтів у клініці використовується індивідуальний підхід. Тобто, консультанти допомагають підібрати лікаря відповідно до побажань та стану хворого, визначитися з датою та часом відвідування. Додатковим бонусом такої співпраці стає укладання договору про надання стоматологічних послуг. Цей договір являється гарантією вашої безпеки та високої якості обслуговування.
  • Доступні ціни. Незважаючи на сучасні умови, новітнє обладнання, ціни стоматології нижчі, ніж у багатьох інших стоматологіях столиці. До того ж, ви можете заздалегідь дізнатися вартість лікування, проконсультувавшись з фахівцями закладів. При цьому перша консультація у обраного спеціаліста являється безкоштовною.

І це далеко не весь перелік переваг, якими ви можете скористатися. До того ж, завдяки наявності цілої мережі закладів Люмі-Дент у Києві, якісне стоматологічне обслуговування стало ще доступнішим. Головне – не відкладати лікування зубів у «довгий ящик».

Автор статті Дудко Тетяна.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.