Люди

Данило Савка – людина тижня за версією «Репортера»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Цього тижня «Репортер» відзначає талановитого юного композитора Данила Савку – за невтомну творчість і бажання творити добро. А також, звісно, його батьків, бо заробили 100 %.

Данило, якому днями виповнилося дев’ять років, зіграє в обласній філармонії власний концерт для фортепіано з оркестром, щоб зібрати кошти для лікування важкохворих дітей.

Данило Савка – найстарший з чотирьох синів музичної родини Савок – почав опановувати музику ще з чотирьох років. Тож має у власному доробку не одну музичну композицію. Цього року на Різдво хлопець прославився на всю Україну – написав власну колядку – слова, музику й аранжування на кілька інструментів. За словами батьків, на це в нього пішло кілька годин. Сім’я заспівала разом і записала відео, яке неочікувано для них самих набуло величезної популярності.

Близько півроку тому Данило почав готуватися до власного концерту для фортепіано з оркестром. За організацію творчого вечора «Savka band збирає друзів» взялися творчі батьки хлопця – музиканти Андрій та Людмила Савки. Велике щасливе сімейство не втомлюється дивувати щирістю і людяністю, якої нині бракує багатьом.

Концерт буде благодійним. До сім’ї Савок приєдналися й інші талановиті діти, найближчі друзі та родичі сім’ї – усі зберуться на сцені філармонії задля порятунку життів.

Гроші за квитки передадуть на лікування чотирирічного Остапчика Кухарчука та шестирічної Христинки Волочій з діагнозом – апластична анемія. Діти потребують трансплантації кісткового мозку за кордоном. Орієнтовна вартість лікування – 160 тисяч грн за кожну дитину.

Мінімальна вартість запрошення – 50 грн, максимальна – не обмежена. Щоб придбати запрошення, звертайтесь за номерами 095 4011 808 або 098 410 23 83.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.