Люди

Чим зайняти непосидючу дитину на вулиці

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Важливою складовою життя будь-якого малюка є прогулянки та ігри на свіжому повітрі. Вони дають дітям заряд енергії, гарне здоров’я та чудовий настрій. Однак зайняти непосидючого малюка, якому подобається бігати, стрибати та активно рухатися, не так вже й просто. Хорошими помічниками у таких випадках є іграшки для вулиці та дитячий транспорт.

Транспорт для маленьких непосид

Дитячий транспорт вражає різноманітністю видів та моделей. У магазинах представлені самокати, велосипеди, автомобілі різного типу, завдяки чому можна купити транспортний засіб для дитини практично будь-якого віку.

Найбільш популярними різновидами дитячого транспорту є:

  • Машинки-каталки, які можна купувати дітям з восьмимісячного віку. У каталок є ручки для батьків та різні ігрові елементи.
  • Велосипеди, катання на яких сприяє розвитку м’язів ніг і позитивно впливає в цілому на організм, що формується. Дитячі велосипеди бувають чотириколісними, триколісними та двоколісними. Малюкові можна купити велосипед з додатковими коліщатками та ручкою для батьків. Дітям п’яти років і старше підходять моделі зі знімними коліщатками, регульованими сидіннями, музичними опціями, захистом від сонця, кошиками та яскравими світловими ефектами.
  • Самокати представлені в магазині Allo.ua у Львові моделями для дітей різного віку: 2 роки, від 2 до 5, старше 5 років. Малюкам підходять триколісні моделі, а старшим дітям – двоколісні. Самокати поділяються на транспорт для дівчаток і для хлопчиків, що відрізняється кольоровими рішеннями, дизайном та оснащенням.
  • Електромобілі. Транспорт цього типу може розвивати швидкість 5-12 км/год. Для малюків найкращим вибором стануть моделі з дистанційним пультом керування, за допомогою якого батьки можуть контролювати дитину. Електромобілі вражають різноманітністю дизайну – спортивні моделі, джипи, мерседеси, кабріолети, лімузини тощо. Найчастіше діти хочуть таку машину, як у тата чи мами.

Дитячі ігри та іграшки для вулиці

Діти до трьох років із задоволенням пораються в пісочницях, будують пірамідки та будиночки. Щоб зайняти дитину, достатньо купити ігровий набір для пісочниці з цеберком, лопаткою, грабельками та різними фігурками для піску.

Відмінним подарунком й улюбленою іграшкою на багато років для малюка стане ігровий намет, представлений безліччю моделей різних розмірів та дизайну в широкій кольоровій гамі. Ігрові намети можна встановлювати у дворі чи квартирі.

Маленькі непосиди дуже рухливі, їм необхідно стрибати, бігати, лазити. Щоб зайняти дітей на вулиці, можна купити невеликий спортивний куточок з гіркою, гойдалкою, мінітурником тощо. Спортивний куточок, доповнений невеликим щитом із сіткою для кидання м’яча або воротами, стане улюбленим місцем дитини на вулиці.

Зайняти непосидючого малюка на вулиці нескладно, якщо купити йому цікаву іграшку. Для довгих прогулянок дитячий транспорт стане найоптимальнішим вибором.

Промо

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.