Люди

Чи потрібно мені приймати вітаміни?

Google+PinterestLinkedInTumblr

Отримувати всі необхідні для організму вітаміни та мінерали з щоденного раціону дуже складно. Сучасний темп життя часто заважає дотримуватися правильного і збалансованого харчування. Часто доводиться задовольнятися шкідливими перекусами, фаст-фудом, кавою замість повноцінного сніданку. В той самий час організм відчуває сильне стресове навантаження на навчанні або роботі, через що знижується активність і працездатність. Брак вітамінів стає причиною розвитку депресії, нервозності та тривожних розладів.

Допомога для вашого організму – вітамінно-мінеральні комплекси

Вітаміни та мінерали – важливі речовини для організму, які не завжди синтезуються їм самостійно. Полівітамінні комплекси «Супрадин» – вітаміни*, які допомагають заповнити нестачу таких важливих для гарного самопочуття та активності речовин.

Вітамінно-мінеральні комплекси містять необхідні для оптимального функціонування організму речовини в одній банці. Щоденне приймання полівітамінів допомагає зарядити організм енергією і підвищити продуктивність, що так важливо для сучасної людини.

Як вітаміни та мінерали допомагають організму?

Щоб зрозуміти всю користь, слід ознайомитися з властивостями вітамінів і мінералів.

Що дають вітаміни:

1. У людському організмі присутні ферменти, які відповідають за безліч процесів, таких як травлення, розщеплення білків, жирів і вуглеводів. Білок виступає основним будівельним матеріалом клітин, а жири та вуглеводи – джерелами енергії.

Спортсмени не з чуток знають, як важливо підтримувати високу активність ферментів, бо вони споживають більше їжі. Саме вітаміни допомагають підвищити активність ферментів і нормалізувати процеси розщеплення білків, жирів та вуглеводів для нормальної життєдіяльності організму.

2. Ще більш важлива властивість вітамінів полягає в їх здатності зміцнювати імунітет. Коли організм бореться з хворобою, йому складніше робити це без міцного імунітету. Тому потрібно піклуватися про свою імунну систему і підживлювати її незамінними полівітамінами.

Мінерали теж грають величезну роль в підтримці тонусу організму, а саме:

  • нормалізують водно-електролітний баланс;
  • покращують засвоєння тестостерону;
  • входять до складу тканин м’язів і органів;
  • контролюють вироблення енергії;
  • покращують провідність нервових імпульсів;
  • відповідають за скорочення м’язів.

Приймаючи вітамінно-мінеральний комплекс «Супрадин», можна забути про втому та апатію, а також зміцнити захисні функції всього організму.

*Реклама дієтичної добавки. Не є лікарським засобом.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.