Люди

Чотири історії з одної палати. Військові, які лікуються у Франківську розказують про поранення

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Четверо військових сьогодні лікуються в обласній клінічній лікарні Івано-Франківська після поранень. Вони лежать в одній палаті й у кожного своя історія.

Історії військових розповіли на Facebook-сторінці ОКЛ.

Максим з Тернопільщини. Йому 26 років. 10 років він з родиною жив за кордоном. Працював кухарем італійської кухні. Пішов в армію на контракт через рік після початку великої війни.

Я розумів, що втрати в нас набагато більші, ніж кажуть у марафоні. Прийшов просто міняти хлопців, аби вони мали змогу трохи відпочити, — розповідає Максим.

Він отримав поранення у ногу. Його засипало землею і Максим пролежав майже пів доби.

Вже розумів, що по мене може ніхто не прийде і це вже все. І тебе все болить, і паніка, і ти не знаєш, що робити, — просто безвихідна ситуація. А таких ситуацій на фронті дуже багато. Дуже багато хлопців засипає заживо. Ви собі не уявляєте, наскільки я був радий і вдячний, що вони мене евакуювали. Вони ризикували своїм життям, просто неба під дронами вони мене викопували, – розказує “Мальборо”.

Лікарям вдалося врятувати йому ногу.

Олександр з Дніпра, йому — 49 років. На війну пішов ще у 2014 році. Боронив Маріуполь, Піски, Мар’їнку, Красногорівку, Бахмут, Часів Яр.

Іван з Львівщини, воював на Кліщіївському напрямку у штурмовому підрозділі.

Два роки таланило, таланило і раз не пощастило. Прилетів уламок. Це був штурм. У нашій групі було шестеро людей. З групи прийшли лише двоє, — говорить Іван.

Ще один військовий з цієї палати отримав поранення біля Роботиного на Запоріжжі.

На лікуванні перебуваю вже сім місяців. Почав трошки рухатися, ходити. Сподіваюся, що все буде добре, — каже чоловік.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.