Люди Світ Фото

Четверо собак із франківського “Дому Сірка” шукають новий дім (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

“Репортер” продовжує спільний проект із волонтерами “Дому Сірка“. Щотижня ми будемо публікувати фото з історіями про мешканців притулку, які найбільше потребують допомоги.

Дім Сірка – організація, що об’єднала волонтерів, які опікуються тваринами міста вже декілька років. Волонтери благодійної організації займаються годуванням, лікуванням, стерилізацією та пошуком господарів для безпритульних тварин.

До теми. У Загвізді погрожують підпалити 180 собак. «Дім Сірка» шукає новий притулок.

Цього тижня четверо песиків чекають на своїх нових господарів.

1. Це цуценя уже два рази забирали господарі. Останні сказали,що цуценя не може жити в квартирі, потрібне подвір’я. Її знайшли з раною на лапі, на вулиці, голодну та налякану. Моніка дуже чемна, тихенька, довіряє людям, але ніяк не може знайти дім. Вакцинована, стерилізацію гарантують. Звертайтесь – 0980525014.

1

2. Ада шукає дім сім місяців, скоро пройде стерилізацію! Телефонуйте – 0997042946.

2

3. Дівчинка розміром з пекінеса шукає дім, їй шість місяців. Вакцинована, скоро пройде стерилізацію. Звертайтесь – 0997042946.

unnamed

4. Булічка, одна з найсумнішим поглядом собачка! Їй три роки, стерилізована та вакцинована! Півроку тому її разом з цуциками дістали з-під плити, цуценята знайшли свій дім, а тепер в пошуках свого господаря і сама Буля. Телефонуйте – 0997124680, 0500728002.

4

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.