Люди

Часткова мобілізація на Івано-Франківщині має показати реальний стан справ, – Сорокопуд

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Часткова мобілізація має показати можливості укомплектування війська. Про це у четвер, 24 липня,  повідомив Івано-Франківський міський військовий комісар Ігор Сорокопуд.

IMG_1200

«Зараз відпрацьований план мобілізації і незабаром буде доведено кількість призовників. Зараз ніхто ще не отримав повісток. Указ Президента тільки сьогодні набуває чинності, тому ми ще не знаємо точної кількості людей, які підпадають під мобілізацію», – сказав Сорокопуд.

За словами військового комісара перша хвиля показала, що багато громадян та офіцерів запасу, яким за 40 років хочуть воювати. А згідно закону, їх не можна було залучати до служби при попередніх хвилях мобілізації.

«Згідно указу, ми можемо тепер залучати людей до 60-65 років. Для них буде проводитися медичний огляд на відповідність до служби, а також розглянуто питання стосовно сімейного стану чи інших причин, які звільняють від служби», – пояснює Сорокопуд.

За словами Ігора Сорокопуда часткова мобілізація відрізняється від загальної тим, що при потребі формування танкової військової групи будуть набиратися люди, які проходили службу на цій посаді або мають спеціальну освіту.

“Ми будемо спрямовувати тільки фахівців та спеціалістів для укомплектації тієї чи іншої військової частини, яка потребує таких людей”, – каже Сорокопуд.

За словами комісара, на сьогоднішній день проводиться лише попередній огляд, а у разі неявки людей на вимогу комісаріату, спільно із міліцією чи органами місцевого самоврядування будуть проведені роз’яснювальні роботи або застосовані методи впливу.

«Хочу попросити людей не ухилятися і не переховуватися. Треба щоб вони про себе повідомляли та приходили у віськомати. Нагадаю, у разі ухилення закон передбачає покарання», – наголосив військовий комісар.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.