Люди

Центр підтримки стартап-компаній у Франківську таки буде. 11 серпня підпишуть договір з норвежцями

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 11 серпня, о 09:00 годині у залі засідань міськвиконкому відбудеться підписання договору безоплатного користування нежитлових приміщень у будівлі з метою відкриття центру підтримки інновацій та підприємництва iHUB в Івано-Франківську.

tech

Центр підтримки стартап-компаній відкриють за адресою: вулиця Гординського, 10.

Захід пройде за участю міського голови Івано-Франківська Віктора Анушкевичуса, першого секретаря Посольства Норвегії в Україні Бйорнара К. Гудместад-Теігена, Президента фундації «Seed Forum Norway» Стейнера Хоель Корсма, голови Правління Міжнародного благодійного фонду «Сід Форум Україна» Дмитра Подолєва.

Поява центру підтримки інновацій та підприємництва iHUB в Івано-Франківську зміцнить бренд міста як прогресивного та європейського, що також позначиться на розвитку області та України в цілому.

Мережа центрів підтримки інновацій та підприємництва iHUB була заснована завдяки підтримці МЗС Королівства Норвегія та Посольства Королівства Норвегія в Києві за ініціативою організації «Сід Форум» у 2014 році. Проект покликаний допомагати молодим ІТ стартап-компаніям створювати власні високотехнологічні продукти та експортувати їх на світовий ринок, що сприятиме підвищенню ВВП та притоку іноземного капіталу в Україну.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні