Люди

Bukvica оголосила продаж футболок пам‘яті Юрка Стецика – гроші підуть на одяг для поранених

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Франківська майстерня шовкотрафаретного друку Bukvica оголосила про спільний проєкт з родиною Яреми та Наталі Стециків та Івано-Франківською обласною клінічною лікарнею: «Антидепресанти від Юрка». Вихід першої партії футболок запланований на 25 травня. Передзамовити їх можна вже сьогодні, пише Репортер.
Юрко Стецик – франківський музикант і митець. Перед військом він працював у майстерні Bukvica. З початком повномасштабного вторгнення вступив до лав Івано-Франківської тероборони. Мав позивний “Пікассо”. Молодший сержант 102 бригади ТРО Юрко Стецик загинув у бою поблизу Дорожнянки біля Гуляйполя 28 грудня 2022 року.

Мотив серії футболок «Антидепресанти від Юрка» – фраза “Люди вилазять і з густішого“, щедро наведена ручкою в одному із його студентських блокнотів.

“Після звістки про загибель Юрка в один з найважчих моментів у студентському ще його блокноті знайшли один запис, де кожна буква була кілька разів наведена кульковою ручкою, а потім вся фраза теж кількаразово підкреслена, – розповідає мама Юрка Наталя Стецик. – Ця фраза написана в один з непростих періодів росту, коли навчання стало тягарем. Не бачив сенсу продовжувати навчання, не знав, хто він і що має робити, пропав з наших радарів на кілька місяців. В одній з телефонних розмов уже з фронту казав, що після того періоду півроку вчився наново спілкуватись з людьми. В цій короткій фразі – і відчуття чорної діри, і впевненість, що з неї можна і треба вийти. Саме те, що потрібно, коли навіть не бачиш сенсу шукати хоч який-небудь сенс.
Люди вилазять і з густішого (підкреслено). Ми взяли цю фразу і надрукували її разом з Bukvica просто так, як є, ніби Юрка написав кожну своєю рукою, на футболках яскравих-яскравих, як він сам. Бо всім нам, а особливо мені, дуже треба знати, що “Люди вилазять і з густішого”.

Серія футболок «Антидепресанти від Юрка» має три дизайни, три варіанти розмірів та чотири варіанти кольорів. Вартість однієї футболки – 1000 грн.

З купівлі однієї футболки в пам‘ять про Юрка Стецика буде пошито  один комплект одягу для військового. Замовити футболку можна, зробивши передзамовлення в онлайн-анкеті за посиланням. Або ж прийти в цех Framiore за адресою вул. Української Перемоги, 23 ( корпус С) і обрати свою футболку – перша партія футболок буде готова 25 травня. Майстерня працюватиме з 14:00.
Якщо ви не плануєте купувати футболку, але хотіли б взяти участь в зборі коштів на адаптивний одяг для військових, банка тут:  http://surl.li/hdibm. Або можна перерахувати гроші на paypal: [email protected].
“Проєкт глибокий і багаторівневий. По-перше – зробити так, щоб Юркові зверху було нас видно. По-друге – кошти з продажу футболок будемо спрямовувати на виготовлення «Адаптивного одягу» для поранених війскових, які зараз знаходяться КНП ОКЛ Івано-Франківської обласної ради та інших реабілітаційних центрах України. Живи, і заохочуй жити інших і не забувай: «Люди вилазять і з густішого», – повідомляють на стонці майстерні Bukvica.
За деталями можна телефонувати за номером +38(050)7481207.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.