Люди

Братковський керуватиме ляльковим театром у Франківську ще п’ять років

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Керівник Івано-Франківського академічного обласного театру ляльок імені Марійки Підгірянки Роман Братковський працюватиме на посаді ще п’ять років.

Про це повідомив начальник управління культури ОДА Володимир Федорак у середу, 9 листопада, на комісії облради з питань гуманітарної політики та свободи слова. Він зазначив, що відбувся конкурс на посаду керівника лялькового театру, його виграв нинішній директор – Роман Братковський.

Братковський доповів, що впродовж п’яти останніх років у лялькову театрі повністю оновили матеріально-технічну базу, закупили 18 комп’ютерів для працівників. Також провели нове освітлення, встановили звукову апаратури, зробили капітальні ремонти приміщення, замінили вікна й двері.

Він додав, що у новому театральному сезоні планують робити постановки української казки про мальовничі Карпати, аби діти пізнавали свій рідний край.

“У нас багато постановок, які подобаються дітям. Ми проводимо благодійні вистави, де збираємо кошти для бійців АТО”, – зазначив директор театру.

Крім того, за словами Братковського, успішно працює театральна студія, яку відкрили 1 жовтня.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.