Люди

Бойова медик з Франківська Наталія Маркевич отримала медаль “За врятоване життя” (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Днями відбулось урочисте вручення державних й відомчих нагород бійцям та бійчиням 251 ОБ “Київська Січ” та 241 окремої бригади Сил територіальної оборони ЗСУ, які боронили Харківський та Бахмутський напрямки. Серед нагороджених –  бойова медик з Франківська Наталія Маркевич. Вона отримала медаль “За врятоване життя”.

Наталя Маркевич

Нагороди вручали командира бригади полковник Всеволод Павліков та командир батальйону майор Дмитро Христюк. Про це повідомляють на сторінці бригади.

Одні з моїх “підвально- бахмутських” пацієнтів, мої “квіточки”, “курочки”, “сонечка”, “сволочі, уб’ю, якщо відключитеся”. Ніхто не може уявити, наскільки я горджуся стояти поряд з ними зараз і бачити їх в гарному здоров’ї, – розповіла про нагородження Наталя Маркевич. – “Святоша” – важка контузія, очі, як в підстреленого бика – біжить назад, практично не говорив. ” Бандера” – важка контузія, писок роздертий уламком, зубів немає, кров’яки – відро. А тепер подивіться на цих красунчиків!!! Вони всі – мої любимі, вони всі – герої, вони всі – великі розумахи. Безцінний досвід, круті люди.

Наталя Маркевич бойова медик

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.