Люди

Богдан Шлемкевич

Google+PinterestLinkedInTumblr

У вівторок, 13 травня, в його рідному селі Білоберізці, що у Верховинському районі, поховали 21-річного солдата-строковика Богдана Шлемкевича. Хлопець загинув від рук сепаратистів – 9 травня біля Маріуполя. Богдан повертався у складі Національної гвардії на захід України, до місця постійної дислокації, але військовослужбовців обстріляли.

Після того, як із Києва до нас везли тіла героїв Небесної сотні, після тих жахливих похоронів, ми всі молилися й дуже хотіли вірити – це більше не повториться. Нашим хлопцям більше не доведеться платити життям за мир і добробут в Україні. На жаль, це був не кінець історії. На Прикарпаття знову привезли загиблого героя, таких же солдатів ховали в інших областях. Дуже дорогою ціною дається нам ця «незрозуміла» війна.

Богдан народився 7 березня 1993 року, в сім’ї, крім нього, є ще сестра та два брати. Закінчив сільську школу. А потім вирішив – стане священиком, як брат. Два роки тому з червоним дипломом закінчив Волинську духовну семінарію. А минулого року пішов добровольцем на військову службу – до Львова.

Повернутися зі служби Богдан мав ще 10 квітня, але у зв’язку з оголошеною мобілізацією продовжив служити в Західному оперативно-територіальному об’єднанні Національної гвардії України.

На жаль, додому, до рідних, живим не повернувся. На 12-13 травня у Верховинському районі оголосили Дні жалоби.

Героям Слава!

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.