Люди

Боднарів просить нової школи. Щодня діти в селі у Калуському районі ризикують життям

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Як мінімум 16 років мешканці села Боднарів Калуського району вимагають безпеки для своїх дітей. Адже місцеві учні щодня ходять у школу, ризикуючи життям. Боднарівська ЗОШ розташована біля центральної дороги міжнародного значення, і рух автомобілів там дуже насичений.

Ця школа почала працювати ще в 1955 році. Відкрили її у будівлі, не призначеній для навчального закладу. Нині приміщенню вже понад 100 років, воно у жахливому стані. Гнила підлога, грибок, нормальних умов для навчання немає. Добре хоч у класах з’явилися пластикові вікна, батареї, тому не так холодно взимку.

До теми: 2011 рік. Боднарів вимагає безпечної школи (ВІДЕО)

«Нашій теперішній школі ще можна подякувати, оскільки з неї вже вийшло багато поколінь, а вона працює, і ще буде працювати, — каже Богдан Олійник, директор Боднарівської ЗОШ. — Хоч і стоїть вона в дуже небезпечному місці, на дорозі, і приміщення не пристосоване для навчання, але кращого ми наразі не маємо».

Нову школу в селі будують уже 25 років. Почали в 1992 -му, потім зупинили, продовжили у 2011-му, зараз будівництво знову стоїть. Причина банальна — бракує коштів.

«На сьогодні питання вирішується сільською радою, — говорить Боднарівський голова Микола Дрогомирецький. — Постійно йдуть звернення до Президента України, прем’єр-міністра, голови Верховної Ради, народного депутата Віктора Шевченка. Проект є, пройшов відбір, і фактично це є першочерговим об’єктом у районі».

Соломія Луцька

Write A Comment