Відео Люди

Благодійників фонду “Ти-ангел” із Франківщини визнали кращими

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківський обласний фонд “Ти-Ангел” став лауреатом третього Національного конкурсу “Благодійна Україна”, у якому взяли участь три сотні благодійних програм і проектів. Благодійників фонду, розташованого у місті Долина, відзначили спеціальною нагородою “Кращий благодійник у сфері медицини”, йдеться на сайті “Ти-ангел”.

blago-2015-3[1]

Церемонія нагородження пройшла у приміщенні Національного культурно-мистецького і музейного комплексу “Мистецький Арсенал” у Києві.

“Приємно, що до когорти волонтерів, про яких варто говорити, віднесли і нас. Значить, наша робота не даремна, – сказала під час церемонії нагородження Аня Максимчук, арт-терапевт фонду, яка приїхала отримати нагороду. – Відзнака “Кращий благодійник у сфері медицини” – це ще один поштовх для БФ “Ти-Ангел” працювати у поті чола і допомагати хворим діткам ставати здоровим. Від усієї команди благодійного фонду “Ти-Ангел” хочу подякувати за отриману нагороду та побажати, щоб кожен з вас був ангелом для ваших рідних та людей, які потребують допомоги, адже бути ангелом – насправді надзвичайно приємне відчуття”.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні