Люди

Благодійна поїздка фахівців сервісцентру “Ремонт на дому” до дітей

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Наша компанія Надому вже довгий час підтримує кілька соціальних проектів. Шефство над вихованцями дитячого центру “Моя родина” в с. Хотів неподалік від Києва став одним з них. Ще до поїздки ми дізналися, що в дитячому будинку зламалася пральна машина та перестала працювати посудомийна машина.

Тому до виїзду готувалися ґрунтовно: крім традиційних подарунків ми підготували необхідний інструмент і запасні деталі. Незважаючи на те, що дитбудинок розташований не так вже й далеко, виїзд був запланований на ранок. Ми гадали, що обсяг робіт напевно виявиться набагато більшим, ніж той, який ми визначили в розмові з персоналом. І в дійсності так і сталося.

Доїхали швидко та без пригод. Заторів на дорозі не було і навіть вдалося знайти місце на стоянці супермаркету на виїзді з міста, для закупівлі гостинців дітям. Селище невелике і ми легко знайшли місце розташування дитячого центру, тим більше, що водій тут уже бував. Нас вже зустрічали. Керівник закладу провів невеличку екскурсію по території і по будівлі та показав несправну техніку. Поки частина співробітників роздавала дітям ласощі та подарунки, ми, взявши з автомобіля необхідні прилади, приступили до основної роботи.

Детский центр "Моя Родина"

Машинки виявилися не новими, але якісного складання. З нержавіючим баком та мінімальним функціоналом. Але цього цілком достатньо для відпирання речей будь-якого ступеня забрудненості. На жаль, обидві пралки виявилися несправними. Причина несправності – фізичний знос деталей і неякісна вода. Але було видно, що до обладнання ставилися дбайливо, тому ремонт виявився не дуже складним.

Чистка и обслуживание стиральной машины

Ми ретельно почистили наливні та дренажні фільтри. В одній з машин замінили внутрішні шланги і зливну помпу, а в другій – встановили новий прессостат і замінили хомути на внутрішніх патрубках. Також довелося замінити манжету завантажувальної дверцяти.

Замена манжеты дверцы

Тестове прання на обох машинках пройшло успішно і ми запропонували вихователям запустити реальне прання.

Також несправною виявилася і посудомийна машина. Тут ремонт обмежився очищенням фільтрів та нутрощів посудомийки.

Чистка фильтра посудомоечной машины

Після цих “брудних” процедур посудомийка почала працювати майже як новенька. Вдячний кухар навіть почастувала нас чаєм. Після цього ми ретельно оглянули всю наявну в дитбудинку техніку, виконали профілактичні процедури і порекомендували персоналу, як правильно з нею поводитися. На прощання залишили контактні телефони. Адже тепер їхня техніка – під нашою опікою.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.