Люди

BizCamp2015: експерти говоритимуть про розвиток бізнесу в Івано-Франківську

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У суботу, 30 травня, в Івано-Франківську відбудеться VI регіональна конференція для бізнес-організацій BizCamp2015. Дванадцять професійних спікерів, провідних експертів у галузі управління, фінансів, маркетингу, зв’язків з громадськістю зі Львова, Києва та Одеси презентуватимуть власне бачення, практичні приклади представникам місцевого бізнесу.

Business

Захід триватиме з 09.00 до 19.00 у Івано-Франківському університеті права ім. Короля Данила Галицького на вулиці Коновальця, 35.

Теми цьогорічної конференції сфокусовані на питаннях «виживання» та розвитку українського бізнесу в обставинах, які не тільки створюють додаткові ризики, але й є складно прогнозованими навіть на найближчу перспективу.

Заключною частиною конференції в рамках закриття традиційно є панельна дискусія, в якій беруть участь всі спікери, та під час якої учасники можуть додатково отримати відповіді на актуальні для свого бізнесу питання.

Усі деталі – на сторінці заходу у соцмережі.

До теми

BizCamp є громадською ініціативою підприємців Івано-Франківська, яка дає змогу не тільки зібрати на одній площадці експертів-практиків з найбільш актуальних на сьогодні питань, але й надає власникам та управлінцям можливість зустрітися в один день з понад сотнею «колег по цеху», отримати нові інструменти та ідеї для підвищення ефективності ведення бізнесу, взяти участь в дискусіях, презентаціях, професійному спілкуванні.

Зустрічі в рамках BizCamp акцентують увагу на знаннях, досвіді та технологіях, в основі яких – реальні управлінські рішення. Формат конференції передбачає одночасне проведення зустрічей на кількох площадках/майданчиках, вільний обмін інформацією та досвідом. Учасники мають змогу вибирати найцікавіші для себе теми / спікерів і вільно переходити з одного потоку на інший.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні