Люди

Бійці ДУКу отримають безпілотник від калушан (ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Калушани передали бійцям Добровольчого українського корпусу безпілотник вартістю 50 тисяч гривень.

Бійці ДУКу звернулися до міської ради Калуша із листом-клопотанням про забезпечення безпілотником. Кошти на створення безпілотника були виділені з міського бюджету.

Безпілотник передав керівнику міської організації «Правого сектору» Тарасу Магасу перший заступник міського голови Ігор Матвійчук, інформують Вікна.

Безпілотник, який виготовив приватний підприємець з Калуша Степан Скиба, може піднятися на висоту до 15 тисяч метрів і літає на відстань до 90 кілометрів. Частину запчастин підприємець замовляв за межами Європи. За параметрами ціна-якість літальний апарат подивував не тільки міську владу, але й бійців АТО.

Застосування безпілотника дасть змогу бачити ворожі танки, бункери, розраховувати відстань до них. Щоб користуватися безпілотником, треба пройти місячний курс, який відбувається на базі батальйону «Дніпро-1».

«Безпілотнику вистачає антени, щоб зняти відео на відстані від 10 до 70 кілометрів, – каже волонтер Олег Мазур. – Серед переваг безпілотника – десятикратний зум».

Безпілотник служитиме не тільки бійцям ДУКу: дані розвідки стануть у нагоді й іншим військовим частинам, які дислоковані поряд. Представники «Правого сектору» вже найближчим часом повезуть безпілотник на передову. Наразі ще збирають продукти та іншу допомогу для військових.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.