Люди Фото

Бійці 10 гірсько-штурмової бригади повертаються з Донбасу до Коломиї (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Бійців 10 окремої гірсько-штурмової бригади виводять зі зони АТО у пункт постійної дислокації – до Коломиї.

Нагадаємо, 1 жовтня бригада відсвяткувала свою першу річницю. Кістяк 10 ОГШБ становлять батальйони «Айдар» і «Донбас-Україна», а також восьмий гірсько-штурмовий батальйон.

10-brygada_03

«Спочатку у Коломиї планувалось проводити тренування бійців «Десятки», де б вони опановували альпіністські навики та проводили навчання з гірсько-штурмової підготовки. Фактично Коломия стала рідною домівкою бригади. Але реалізувати ці плани не дала війна на Сході, – пишуть у спільноті бригади у соцмережі. – Програми зі створення гірського спецназу довелось тимчасово відкласти, і, пройшовши бойове злагодження по різних полігонам, 10 ОГШБр відправилась виконувати завдання командування на Донбас. 25 травня 2016 року 10 ОГШБр прибула виконувати бойове завдання в Донецьку область. Бригаді дісталась дуже складна ділянка смуги – лінія фронту».

До теми. У франківській ОДА пояснили, чому бійцям 10 бригади відмовились надавати квартири.

10-brygada_02

Оборону підрозділ тримав в районі населених пунктів Мар’їнка, Красногорівка, Теремчук, Степне, Солодке.

«Відразу після прибуття в «сектор», зав’язались бойові дії, під час яких ворог постійно здійснював артилерійські, мінометні, танкові обстріли, переважно вночі, – йдеться у повідомленні. – Дуже часто нашу лінію оборони намагались прорвати ДРГ сепаратистів і регулярних російських військових. З ними доводилось вступати у ближній бій, інколи відстань до ворога була на відстані кидка ручної гранати. Під час цих боїв з нашої сторони, на жаль, були загиблі… Втім ворог, згідно з даними розвідки, поніс набагато більше втрат і головне, жодного разу не прорвав нашу лінію оброни. А в перерві між боями бійці 10 ОГШБр укріпляли позиції на ВОП-ах, чистили зброю, та психологічно підтримували один одного жартами, посмішками, дружнім словом».

10-brygada_01

10-brygada_04

10-brygada_05

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.