Люди Світ Фото

Барикади, вогонь, портрети загиблих. У Франківську відкрили Музей Небесної Сотні (ФОТО, ВІДЕО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У п’ятницю, 11 вересня, в Івано-Франківську відкрили Музей Небесної Сотні, пише Фіртка. Автором проекту музею є відомий івано-франківський художник Роман Бончук. Консультантом був громадський активіст, батько Героя Небесної Сотні Ігор Гурик.

9_3KoY6-RyI

За словами Романа Бончука, музей має кілька експозицій: кухня Майдану, шпиталь Майдану, духовний куточок Майдану, барикади Майдану, Реквієм, Самооборона. Також є стенди, присвячені Героям Небесної сотні.

wUI0TTpH_Y0

Всі експонати Музею унікальні, адже вони були частинкою тих подій, частинкою Революції Гідності.

Відео: ТСН

“Над музеєм ми працювали майже рік, – розповідає Роман Бончук. – Нам допомагали студенти-волонтери, небайдужі до нашої історії люди. Можлвио, цей продукт і відходить від стандартних музеїв, але він постійно оновлюватиметься, змінюватиметься. Експонати приносили люди. Усе, що тут є – це речі з Майдану”.

udFHSH-cu3k

На відкриття музею завітали родини Героїв Небесної Сотні з усієї України. На їхнє переконання, музей стане хорошим інструменетом того, щоб українці усвідомили трагедію народу і не забували про неї.

o-FjWwNty_8

“Це і пам’ять, і усвідомлення, і нагадування, і, в якійсь мірі, попередження. Я вважаю, що відкриття музею – це дуже добре. Діти зможуть прийти сюди і подивитися. З часом це все відходить на задінй план, але нагадування повинно бути обов’язково”, – вважає матір Героя Небесної Сотні Ірина Гурик.

UA5lq915SVI

Відео: Курс

Музей відкрили за підтримки народного депутата України Олександра Шевченка.

kuSDBzy5wdI

Музей Небесної сотні працюватиме щодня, а експозиція оновлюватиметься новими “майданівськими” речами.

vkE-6CV-CTA kuSDBzy5wdI Jn0_NIpXbvU JbTBk2sVf_0 HVdib5HImvk g2rEuldweVk CQfoVDOx1K0 bCKTNHxc9Ts 8kS4uZQXEsg _uX650b6VpY 8Jesva56Y0I

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні