Люди Світ

Бактеріальну дизентерію виявили у трьох дітей з Бурштина, які отруїлися на фестивалі

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У Бурштині 15 дітям, які отруїлися після фестивалю, вже поставили діагноз

«Івано-Франківський обласний лабораторний центр МОЗ України» повідомляє, що станом на вівторок, 29 листопада, на стаціонарному лікуванні перебуває ще троє дітей.

діти, отруєння, харчування

Потерпілі – учасники танцювального колективу «Сюрприз», палацу культури «Прометей» міста Бурштин. Усі отруїлися після всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Перлина Кам’янця».

Наразі хворі – один дорослий та троє дітей віком до 15 років – у інфекційному відділенні Бурштинської міської лікарні. У них виділили Shigella sonnei – інфекційне захворювання шигельоз, або інакше – бактеріальна дизентерія, повідомили в управлінні цивільного захисту ОДА.

Станом на 29 листопада вже виписали з лікарні 13 людей, в тому числі 12 дітей. У них був заключний діагноз – харчова токсикоінфекція невстановленої етіології.

Нагадаємо, впродовж 19-21 листопада танцюристи перебували на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Перлина Кам’янця» та проживали у готельному комплексі «Ксенія», що в Кам’янці-Подільському Хмельницької області. З Бурштина їхали 32 людей, в тому числі 25 дітей віком до 15 років. До лікарні з отруєнням потрапило 17 людей.

Довідка:

Шигельоз або бактеріальна дизентерія – гостре антропонозное інфекційне захворювання. Характерні загальна інтоксикація і переважне ураження слизової оболонки дистального відділу товстої кишки, переймоподібний біль у животі, часті рідкі випорожнення з домішками слизу і крові.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.