Люди

Аваков каже, що нова поліція вийде на вулиці Франківська десь у грудні-січні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Сьогодні, 3 вересня у Франківську стартував набір у нову патрульну поліцію. Закликати франківців подавати анкети прибула ціла делегації – міністр МВС Арсен Аваков, керівник патрульної поліції України Олександр Фацевич, т.в.о. командувача Нацгвардії Микола Балан. З місцевих очільників прийшли голова ОДА Олег Гончарук та керівник обласного УМВС Віктор Шкутов.

IMG_0131

«Колишнє МВС перетворюється з міністерства міліції на сучасну європейську службу, у складі якої буде національна поліція, – заявив Аваков. – Патрульні поліцейські вже працюють в Києві, Львові, Одесі, вони вже здобули підтримку громадськості – і це дуже важливо. Вони помиляються ще, ще не дуже досконалі, але це відверті люди, які прийшли в поліцію служити та захищати».

IMG_0134
Фацевич повідомив що у нас буде працювати 200 нових поліцейських і 21 екіпаж.

IMG_0137

«Прохання до всіх молодих людей з усієї області – подавайте заявки, це ж стосується і працівників міліції, які дійсно хочуть змінити систему, – звернувся він. – Стартуємо і працюємо».

IMG_0143
Аваков також наголосив, що патрульна поліція – це перший крок, зміни будуть у всій міліцейській системі.

«Ми запропонуємо нову структуру поліції, основою якої є охорона і сервіс, буде новий спецназ, новий кримінальний блок, нові дільничні і безсумнівно нові структури райвідділків», – запевнив він.

Також пообіцяв новим франківським поліцейським достойну зарплату – мінімум 8 тисяч гривень, забезпечення амуніцією, аксесуарами, новими автомобілями і т.д.

«Ми говоримо про те, що якщо робимо, то робимо правильна і добре, – наголосив він. – Дуже важливий момент, якщо навіть нові поліцейські будуть ідеальними, але не отримають вашої підтримки, значить реформа провалена».

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.