Люди

Атовці з Надвірнянщини відправились у паломницьку подорож до Боснії і Герцеговини

Google+PinterestLinkedInTumblr

На духовну реабілітацію у Меджугор’є (Республіка Боснія та Герцеговина) відправились 14 військових із Надвірнянщини.

Поїздка стала можливою завдяки районній програмі підтримки сімей загиблих і постраждалих під час масових акцій громадського протесту в період з 21 листопада 2013 року по 21 лютого 2014 року, учасників бойових дій, осіб, які перебувають чи перебували у складі добровольчих формувань, що утворилися для захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, та інших громадян, які залучалися і брали безпосередню участь в антитерористичній операції в районах її проведення, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Організував паломницьку поїздку начальник управління соціального захисту населення Надвірнянської райдержадміністрації Ярослав Гундяк. Групу надвірнянських воїнів очолив голова ГО «Надвірнянське районне об’єднання воїнів АТО» Олег Туєшин.

За час перебування в цих святих місцях військові піднялися на гору «Об’явлення», «Крижевац», відвідали водоспад «Кравіце», побували на літургіях та месах, пройшлися визначними місцями Меджугор’я, почули багато цікавих життєвих історій від мешканців спільнот з різних куточків світу. Священнослужителі допомагали краще зрозуміти сутність віри, відповідали на різноманітні питання духовного характеру, проводили сповіді та причастя.

Надвірнянські захисники передали місцевим паломникам Меджугор’я подарунки від Прикарпаття, зокрема книги місцевих авторів, а також посадили дерева з української землі: калину, вишні, туї, аби була добра згадка про відвідини паломницького краю.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.