Люди

“Артек-Буковель” закрив літній сезон (Фото, Відео)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Влітку цього року в дитячому таборі «Артек-Буковель» відпочили вдвічі більше дітей, ніж минулого. Загалом близько 5,5 тисяч дітей оздоровилися та весело провели час, насолоджуючись чистим гірським повітрям, смачною їжею та заряджаючись позитивом на новий навчальний рік.

Артек Буковель01

Варто зазначити, що 2,5 тисячі дітей відпочивали у «Артек-Буковель» безкоштовно. Витрати на їхнє оздоровлення взяли на себе меценати. Дітей із так званих соціальних категорій, а також переможців олімпіад та обдаровану малнчу з Івано-Франківська вже традиційно запросив на оздоровлення нардеп Олександр Шевченко, діти з Луцька оздоровилися завдяки благодійному фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк».

Артек Буковель02

За словами дітлахів, найбільше їм запам’ятався похід на найвищу гору України – Говерлу, адже більшість з них зробили це вперше. Також нікого не залишили байдужими творчі майстерні, чисельні конкурси та щоденна «Масовка» з танцями і піснями.

Артек Буковель03

З літом прощались по-особливому. Традиційно запалала величезна ватра, вуглинки з якої діти повезли у різні куточки України.

Цьогоріч вперше в історії «Артек-Буковель» презентували Книгу рекордів, започатковану  для фіксації найвизначніших дитячих спортивних і творчих досягнень. Та найголовніше досягнення величезної команди вожатих – це неймовірні відчуття.

Артек Буковель04

Хвилини прощання з сльозами на очах та обіцянкою повернутись не залишили байдужими керівництво табору, тож було прийнято рішення про проведення унікальної зміни вже під час осінніх канікул.

Артек Буковель05

Вперше у «Артек-Буковель» – «Осінній диво грай»!. За словами генерального директора табору Юрія Табачка, це стане першим кроком до цілорічної роботи «Артек-Буковель».

Артек Буковель06

«Вперше проводимо осінню зміну. Вирішили зробити її максимально насиченою та цікавою. Кожен день – це окрема тематика. Кожного дня підбиватимемо підсумки та оголошуватимемо результати, кожного дня будуть цікаві зустрічі, веселі розваги та, як завжди, в усіх заходах артемівський дух дружби, добра та злагоди», – говорить Табачок.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.