Люди

Аргентинський художник розмалює у Франківську підстанцію обленерго

Google+PinterestLinkedInTumblr

ПАТ «Прикарпаттяобленерго» підтримало проект «Франківський вуличний малюнок» та надало будівлю трансформаторної підстанції для художнього розпису, повідомили на сайті обленерго.

11846574_857737577649605_678669624181542323_n[1]

17 серпня в рамках проекту «Франківський вуличний малюнок» арґентинський ґрафіті-художник Хорхе Помар – під псевдонімом AMOR – намалює перший мурал у відкритому просторі міста.

Художник протягом п’яти днів перетворюватиме будівлю підстанції на вулиці Курінного Чорноти на витвір мурал-арту – мистецтва настінного живопису. Це початок урбаністичного проектуФранківський вуличний малюнок і наступна сесія Мистецької резиденції, після Конґресу рисувальників Павела Альтгамера.

«Ідея розмалювати наші підстанції у нас була давно, але до реалізації справа так і не доходила, – розповідає очільник обленерго Олександр Бубен. – Тож коли до нас звернулися активісти платформи «Тепле місто» ми відразу вирішили погодитися. Ідеальний об’єкт для розпису обирали спільно – художники та енергетики. Цей розпис стане своєрідним подарунком Івано-Франківську від нашої компанії, в честь її 85-річчя, яки ми відзначаємо 16 серпня».
Напередодні енергетики також підготували будівлю підстанції до роботи художника – працівники компанії поштукатурили стіни, та забезпечили автора риштуванням, потрібним для роботи. У обленерго сподіваються, що така ініціатива матиме продовження у майбутньому, уже навіть вибрані наступні енергооб’єкти, що підходять для розмальовування.
Зазначимо, що практика використання індустріальних та енергетичних об’єктів у творчому плані є поширеною у всьому світі.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.