Кримінал Люди

Скандального блогера Коцабу виправдали та звільнили у залі суду

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У четвер, 14 липня, апеляційний суд розглянув скаргу на вирок у справі блогера Руслана Коцаби. Адвокати Ігор Сулима і Тетяна Монтян просили для блогера виправдувального вироку. Прокурор просив суд не задовольняти скарги захисників, бо вважає їх необгрунтованими. Окрім того, вимагав ухвалити новий вирок та визнати Коцабу винним одразу за двома статтями – 111 та 114 Кримінального кодексу України, та призначити 13 років позбавлення волі з конфіскацією майна, не враховуючи пом’якшуючі обставини, які суттєво зменшили покарання у першому вироку.

13730654_997545370352416_1195469449_o

До теми. Порошенка, Яценюка і Турчинова будуть судити”, – Коцаба заявив, що віднині може сидіти 12 років

“Прокурор перетворив суд на фарс, де він головний клоун, – каже Коцаба. – Мені хочуть дати більше покарання, ніж моєму сусіду по камері, який вбив трьох людей. Ймовірно, прокурор неадекватний”.

Нагадаємо, суд першої інстанції засудив Коцабу за перешкоджання діяльності Збройних сил України, а щодо обвинувачень у державній зраді – доказів не знайшли.

13692310_997545460352407_588191310_o

До теми. Справа Коцаби. Монтян у суді запропонувала свідку “в голову з ноги” (ФОТО, ВІДЕО)

Після півгодинної перерви розпочалися судові дебати. У своєму слові Руслан Коцаба сказав, що може піти на фронт, але не воювати.

“Я міг би копати траншеї, витягати поранених, але не вбивати, – каже блогер. – Бариги-олігархи мали домовитися і не дозволити цього кровопролиття. Я за ідею миру і примирення. Незалежно від того, який у мене буде вирок, хочу сказати: не бійтеся говорити правду”.

Апеляційний суд Івано-Франківської області скасував вирок першої інстанції та закрив кримінальне провадження. Блогера звільнили у залі суду, на це присутні на засіданні зреагували оплесками. Отже, Руслана Коцабу визнали невинним.

Додамо, що результатом виправдання, крім підтвердження невинуватості, є його “правова” реабілітація.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.