Люди Світ

Анушкевичус пригрозив “СТЕКу”

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У вівторок, 2 грудня, міський голова Івано-Франківська Віктор Анушкевичус на оперативній нараді висловив невдоволення роботою “Станіславської теплоенергетичної компанії”. Він обурений, що й досі в Івано-Франківську є випадки, коли мешканці по кілька годин сидять без тепла. Тож мер вимагав від директора товариства СТЕК Сергія Мельника негайно виправити ситуацію.

dim

“Віддайте нам назад котельню на вулиці Індустріальній. Ну ви не годні з тим справитись, – сказав мер Івано-Франківська. – Коли люди без тепла в зимову пору року – це неприпустимо. Лише за останній час я знаю вісім випадків, коли десяткам будинків вимикали опалення на кілька годин”.

“Але частина відключень не з нашої вини.., – почав пояснювати Сергій Мельник, директор ТОВ “СТЕК”.

Але міський голова не хотів слухати пояснень…

“Проблема в псевдоекономії, – стверджує мер. – Терміново вкладайте гроші і виправляйте ситуацію, бо будемо ставити питання по-іншому”.

Довідка:

За 2,5 роки своєї діяльності СТЕК інвестував у мережі та теплообладнання 24,4 млн. грн. Зокрема під час підготовки до нинішнього опалювального сезону компанія реконструювала котельню на Індустріальній: модернізували котли, замінили насоси на енергоефективніші, провели реконструкцію солевого господарства та замінили запірну арматуру. Також фахівці СТЕК замінили 1,4 км. тепломереж у двотрубному вимірі (загальна протяжність мереж СТЕК – 24,7 км), відновили ізоляцію на 1 км повітряних трубопроводів.

.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні