Люди

Анастасія Абалмасова: «Психологічний комфорт – найважливіша річ для вдалого тренування»

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Ця тендітна дівчина ламає будь-які стереотипи про жінок: «або розумна, або красива» та розмиває усталені погляди щодо бізнесу у сфері оздоровчих послуг. Керівник Мережі Сімейних Фітнес Клубів «Анастасія» в Івано-Франківську – тренер, інструктор всесвітньої системи Zumba® fitness, викладач іноземних мов. Ці грані органічно поєднані в Анастасії Абалмасовій, пише “Репортер”.
Перший Фітнес Клуб «Анастасія»

Нині Анастасія Абалмасова – компетентний керівник, який досконало володіє ситуацією щодо кожного напрямку свого бізнесу: фінансів, маркетингу, підбору й навчання персоналу, стосунків з відвідувачами, особливо з найменшими. А декілька років тому рушійної силою, щоб започаткувати власну мережу фітнес клубів став великий рівень емпатії Анастасії. До відкриття свого першого клубу Настя працювала у різних фітнес-центрах, але молодий талановитий тренер прагнула більшої комунікації та взаємодії зі своїми відвідувачами.

«Одного разу, коли мої погляди на роботу вкотре не співпали з рамками, які задавали керівники, почула в свою адресу: «Створи свій клуб і будеш встановлювати свої правила». А чому б і ні? Тоді й наважилась започаткувати власний фітнес-клуб», – розповідає Анастасія Абалмасова.

Сьогодні Мережа налічує три Клуби, які комфортно розташовані у різних частинах міста. А перший Клуб відкрили у 2013 році на Миколайчука.

«Започатковувати свою справу було страшно та важко, але очі бояться, а руки роблять, – розповідає керівник фітнес-мережі. – Найскладніше було знайти кошти на оренду приміщення, ремонт та обладнання, а ще я мала в короткий термін освоїти ведення власної справи. Але зупинитися за крок до мети було ще страшніше. Тому самотужки ремонтували приміщення майбутнього клубу. Іноді навіть залишалися там ночувати між будматеріалами, тільки щоб встигнути швидше завершити ремонт і відкрити омріяний Сімейний Фітнес Клуб».

Сімейний формат: про психологічну складову Мережі Сімейних Фітнес Клубів

Анастасія Абалмасова розповідає, що часто люди мають бажання займатися фітнесом, але не йдуть на тренування через сором’язливість або побоювання «косих» поглядів: через свій вік, вагу, стан здоров’я або фізичної підготовки.

«Психологічний комфорт – найважливіша річ для вдалого тренування. Тільки тоді, коли людині комфортно в залі, є позитивний результат: і для фігури, і для самопочуття. Довіра та щире спілкування між тренером та клієнтом є запорукою результатів тренувань», – переконана керівник Сімейної мережі фітнес-клубів.

Слово «Сімейний» у назві мережі теж не випадкове. Воно відображає сутність ідеї клубів.

«У сучасному ритмі життя сім’ї не завжди мають час один для одного. Тому родинам допомагає спільне хобі, наприклад, заняття спортом. Мережа «Анастасія» створена як простір, що допомагає родинам тренуватися разом, адже кожен із родини може знайти собі активність до душі. Залежно від статі, віку, стану здоров’я і фізичної підготовки це можуть бути як спокійна йога або пілатес, так і запальна Zumba® або силове функціональне тренування чи ще багато інших варіантів», – розповідає Анастасія.

Сама ж Анастасія є досвідченим тренером з багатьох напрямків фітнесу, ліцензованим інструктором з Zumba®, а також єдиним в Івано-Франківській області ліцензованим інструктором з Zumba® Kids Jr. (Zumba® для дітей та підлітків).

«Тренування для діток – це окрема історія фітнес-клубу. Зумба – це латиноамериканський стиль фітнес-танцю, тренування проходять як весела танцювально-розважальна вечірка. Для дітей програма навантаження розрахована від 4 років і враховує всі вікові особливості цих маленьких непосид, які завжди раді новим враженням», – каже Анастасія Абалмасова.

Про роботу та команду

Сьогодні Анастасія розповідає, що одна з основних складових успіху Сімейних Фітнес Клубів «Анастасія» – це команда професійних тренерів-однодумців, багатьох з яких вона навчала сама. Про якість тренерського складу свідчать і вдячні відгуки відвідувачів.

«Переконана, що краще мати невелику команду професіоналів, які вкладають душу в те, що роблять, ніж просто багато працівників, – розповідає керівник мережі фітнес-клубів. –  Інструктори мережі «Анастасія» – це культурні, освічені, відкриті до спілкування люди з великим бажанням допомогти змінити якість життя на стан здоров’я. Можливо це звучало б занадто претензійно, якби не було доведено щоденною роботою, адже тренери відвідують тренінги, ворк-шопи, майстер-класи та навчання з оволодіння найсучаснішими методиками тренувань та спілкування з клієнтами».

 «Починаючи власну справу, головне – не боятися і бути готовим до будь-якого повороту подій. В сучасних реаліях життя треба розуміти, що ризики для бізнесу є великі: все може змінитись і доведеться перелаштовуватися до нових правил. Інколи дуже важко зберігати оптимізм та віру через хронічну втому, недосип та велику відповідальність за свою команду та відвідувачів, які вже стали родиною. Стимул надає розуміння, що не можу зрадити своїй меті  – створити в Івано-Франківську простір, де буде комфортно тренуватися кожному, тож кожен ранок я просинаюсь, заварюю філіжанку кави та вперто йду вперед – до своєї мети», – каже Анастасія.

Є в Насті ще одна мета – створити у Франківську повноцінний притулок для покинутих тварин. Вже нині фітнес-клуби «Анастасія» опікуються тваринами, які опинилися на вулиці через людську жорстокість. Багатьом із них знайшли нові домівки, деякі стали частиною Настіної родини.

Дивлячись на цю молоду жінку, навіть не віриться, що вона витягує на своїх тендітних плечах стільки справ і при цьому ще встигає мріяти та втілювати свої мрії в життя попри всі складнощі. Але потім розумієш, що ця людина володіє неймовірною внутрішньою енергією, а активність та оптимізм – ключові риси її характеру. І навіть якщо над нею зберуться хмари, вона підведеться, посміхнеться і вперто піде вперед, до нових горизонтів, тож в неї все вийде. І, сподіваємось, ще багато добрих ідей та ініціатив буде втілено Анастасією Абалмасовою в нашому чудовому місті і не тільки в ньому.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.