Люди

Американський школяр заробив 20 тисяч доларів, стоячи в черзі замість дорослих

Google+PinterestLinkedInTumblr

Підприємливий підліток з Остіну заробив майже 20 тисяч доларів, стоячи у чергах замість зайнятих дорослих. Десмонду Ролдану ­– 15. Свій бізнес він розпочав у 13, пише УП.Життя з посиланням на Independent.

“Я розмовляв зі своєю родиною про те, що хочу попрацювати влітку. Але був занадто молодим, щоб отримати роботу”, – пригадує хлопець.

Його дядько згадав про те, які довгі черги треба вистояти у Franklin (мережа швидкого харчування у США). Він був готовий заплатити комусь за те, щоб  племінник вистояв чергу замість нього. Десмонд вхопився за цю ідею і перетворив її в бізнес.

Першого разу він стояв у черзі, де один покупець в середньому чекав на товар 6 годин. Потім почав пропонувати свої послуги “професійного чергувальника”. Найдовша черга, яку йому довелося вистояти – сім годин під пекучим сонцем.

У черзі Десмонд може розмовляти з друзями, виконувати домашні завдання чи грати в мобільному телефоні. “Найдорожча” черга, яку він вистояв, принесла підлітку 200 доларів – це був святковий день і замовник розщедрився на 100 доларів чайових.

На зароблені гроші Десмонд купив свою першу машину. Зараз він заощаджує гроші для навчання у коледжі.

“Я перестану стояти в черзі замість інших, коли люди перестануть замовляти ці послуги”, – каже Десмонд.

Хлопець також пропонує свої послуги по телефону за невеличкі пожертвування на порятунок собак.

У майбутньому він бачить себе бізнесменом. Навчанню його робота не заважає. Навпаки – він встигає працювати ще на двох інших роботах, отримуючи хороші оцінки в школі.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.