Люди Світ Фото

Американське видання Dazed внесло фото франківчанки Щеглової до свого ТОП-10 (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Авторитетне американське видання “Dazed” опублікувало рейтинг ТОП-10 надихаючих фотоісторій місяця. До рейтингу увійшла фотографія арт-тандему “Synchrodogs” фотографа з Івано-Франківська Тетяни Щеглової та Романа Новена з Луцька.

540909_496737293694752_431648201_n1

Звично на зображенні українського творчого дуету Synchrodogs ви побачите або оголену молоду дівчину  або  її тіло, в неприродній позі “ляльки”, посеред видовищних краєвидів.

“Наша мета – частково надихати людей жити більш чисто і більше часу проводити на природі, щоб повернутися до свого коріння ,” – пояснив дует в недавньому інтерв’ю.

1168925
До топу увійшло фото Synchrodogs “Supernatural” для журналу Fotografia magazine

Synchrodogs зазначають, що на такі унікальні роботи їх надихає природа, нічні сни, підсвідомість і медитації.

_ill1247

Synchrodogs – український арт-тандем, який з’явився в 2008 році зі стосунків двох фотографів з відносно схожими смаками та уподобаннями. До складу групи входять два фотографа: Роман Процюк з Луцька і Тетяна Щеглова з Івано-Франківська. Їх роботи публікувалися в таких відомих виданнях, як British Journal of Photography (Великобританія), Neon (Німеччина), Esquire, Harper’s Bazaar (Україна), Vision (Китай), Vice (Великобританія, США, Росія, Іспанія, Італія, Німеччина), Contributor magazine (Франція, США), Novembre magazine (Швейцарія), L’imparfaite magazine (Франція), Dust magazine (Іспанія) та інших. Також пара зняла Марка Цукерберга для журналу «Афіша» (Росія).

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.