Відео Люди Фото

Амбітні франківські діти можуть перемогти в конкурсі на здійснення мрії

Google+PinterestLinkedInTumblr

Франківцям пропонують розважити та розвинути таланти своїх дітей. Щоб діти, які мають задатки не втратили свій шанс розвинути їх, стартує проект«Just Do It разом з нами».

Активна група цього проекту шукає талановитих дітей віком від 7 до 15 років. Вони кажуть:

“Якщо дитина хоче стати відомим футболістом, співаком, художником чи просто крутим блогером? А батьки бачать у ній потенціал, але не вистачає коштів… Тоді їм пощастило!”

У цьому проекті дітям допоможуть стати більш впевненими у власних силах і втілити ідеї та мрії в життя! Їм показують можливість досягти успіху у різних соціальних сферах, підштовхують до активних дій молодь, яка хоче отримати результат в цікавій професії.

Щоб стати учасником, надсилайте коротку розповідь про свою дитину та опишіть її мрію, прикріпивши фото або відео на електронну адресу: [email protected].

Надана інформація про вашого малюка буде розміщена на офіційній сторінці у Facebook “Just do it разом з нами”. Найбільша кількість лайків під інформацією про ваше чадо – прямий шлях до перемоги!

За допомогою конкурсного відбору, який розпочинається уже сьогодні, автори проекту виберуть 5-ть найамбітніших дітей, чиї прагнення буде виставлено лотами на благодійному аукціоні, який відбудеться уже на початку цієї осені.
Бізнесмени та меценати благодійного аукціону куплятимуть вподобаний лот дитини ,чим і допоможуть у реалізації мрії. Також вони матимуть можливість поспілкуватися із обраним малюком за вечерею та дати поради і настанови.
Дитина, у якої буде найамбітніша мрія стане гостем телепрограми «Just Do It разом з нами»!

«Just Do It разом з нами» розпочав свою роботу із телевізійної програми, котра виходить на телеканалі ПравдаТУТЛьвів. Автори та ведучі проекту: Анжеліка Стандіо і Оленка Дмитрієнко.

Якщо ж дитина сама хоче взяти участь у конкурсі необхідно надіслати :
Мотиваційний лист “Чому я хочу стати …(назва професії)”, фотографію, відео
та відомості про сім’ю на електронну адресу: [email protected]
За більш детальною інформацією звертайтеся за телефонами :
097-405-12-38
050 344 62 38

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.