Люди

Альфа-Генезис – якісна і швидкісна боротьба з булімією

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Багато людей здатні піддаватися впливу і, на жаль, навіть у світі високих технологій, суспільство диктує свої правила та стереотипи. Тому, зазвичай, сприйнятливі підлітки, але і серед дорослих теж чимало, роблять усе, щоб подобатись. Зайва вага, а іноді це просто навіювання про неї, є складною проблемою для людства. Боротьба з нею створила важку хворобу як булімія. Для того щоб позбутися її, необхідно звернутися за професійною допомогою, щоб усунути основні психологічні проблеми. Лікування її вимагає відповідної кваліфікації, тому що може мати безліч причин. Залічувати такий недуг важливо невідкладно, тому що він руйнує особистість, стає серйозною перешкодою на шляху повсякденному житті й перешкоджають здатності добре функціонувати.

Як подолати та більше не хворіти на булімію?

Альфа-Генезис пропонує комплексне лікування булімії (психотерапія, гіпноз, дієтологія), розроблене в результаті більш ніж 10 річного досвіду оздоровлення розладів харчової діяльності завдяки авторської методики. Компанія надає компетентну допомогу від дипломованих спеціалістів, які закінчили кращі навчальні заклади, мають наукові ступені й багаторічний досвід в області психічного здоров’я, в тому числі в медичних установах.
Все відбувається у безпечних умовах, без утворення шкідливих залежностей від ліків.
Лікарі genezis.in.ua/bulimiya-lechenie-bulimii/ поступово починають лікувати пацієнта. Тому розподілили процес у три етапи:

  1. Переривання циклу переїдання і компенсація. Фокусується на перериванні порочного кола переїдання й очищення і відновлення нормального режиму харчування. Ви навчитеся контролювати свої переваги в їжі, уникати ситуацій, справлятися зі стресом способами, які не пов’язані з їжею, регулярно харчуватися, зменшитися тяга до харчів, пройде бажання очиститися.
  2. Зміна хворих думок і поведінки. Зосереджено на визначенні та зміні патологічних переконань про вагу, дієти та форми. Ви досліджуєте ставлення до страв, і переосмислити ідею самооцінки. Засвоїте здорові способи схуднення.
  3. Розв’язання психологічних проблем. До таких належать: тривога і депресія, низька рефлексія і почуття ізоляції й самотності.

Вам може здаватися, що немає ніякого виходу, але свобода в межах вашої досяжності. Правильність процедур, з використанням гіпнозу, розумних стратегій, допоможе побороти захворювання та отримати справжню впевненість у собі. Самостійно важко здолати тяжкий фізично-психологічний стан, а Альфа-Генезис знає, які це зробити швидко та якісно.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.