Люди Світ

Адмінсуд переніс засідання по справі проти будівництва біля міського озера

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

4 вересня в Івано-Франківському окружному адміністративному суді продовжили засідання у адміністративній справі за позовом ГО “Поступовий гурт франківців , в якому вони позиваються до Управління державної архітектурно-будівельної інспекції у Івано-Франківській області про скасування реєстрації про початок виконання будівельних робіт, пише ГК.

Як зазначила суддя Лучко, до суду надійшло клопотання від третьої особи Ріяфета Гасимова про те, щоб суд переніс справу. Оскільки адвокат у щорічній відпустці із 1 по 14 вересня за межами країни, тому не зможе взяти участь у судовому засіданні. Подібне клопотання подали представники держархбудконтролю через те, що їх представник знаходиться у іншому суді на розгляді справи.

Натомість представники позивача ГО “Поступовий гурт франківців” зазначили, що ці причини не є аргументом не з’явитися на судове засідання. За словами одного із представників, Гасимов міг сам з’явитися до суду, або найняти собі іншого адвоката, а у держархбудконтролю, зазначили, є не єдиний представник, який ходить на суд.

Втім суддя Лучко заперечила, мовляв Гасимов доручив, щоб саме вказаний адвокат захищав його.

Суд відклав розгляд справи до 22 вересня.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.