Люди

Адмінкомісія МВК не оштрафувала організатора благодійного концерту на підтримку армії

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні, 21 серпня, відбулося засідання адміністративної комісії міськвиконкому. Одним із питань був розгляд протоколу КП «Муніципальна інспекція з благоустрою» на співорганізатора благодійного концерту на підтримку української армії.1408370612_DSCN9140

Минулого тижня провідний спеціаліст комунального підприємства “Муніципальна інспекція з благоустрою” Любов Івануха склала адміністративний протокол на співорганізатора благодійного концерту Марію Дзундзу. Вона чітко зафіксувала на фото, як організатори клеїли оголошення про концерт на слупах міста. За законодавством, порушення правил благоустрою тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, тобто від 340 до 1360 гривень.

Директор підприємства Степан Кукула у розмові з “Репортером” відзначив, що його підлегла просто виконувала свою роботу і нічого крамольного у її вчинку не бачить. Тим більше, у місті є спеціально відведені місця для поклейки реклами, там і треба було клеїти, а благодійний чи ні – не має значення. Також, Кукула, переконує, що карають не вони, а власне адмінкомісія МВК.

Особисто Марія Дзундза не змогла бути на сьогоднішньому засіданні. Замість неї був її батько.

«Марія зараз перебуває в Харкові, тому особисто не змогла прийти. Вона організовує там акції на підтримку армії», – каже батько.

Комісія заслухала пояснення та врахувала обставини і мету концерту. Справу закрили. Рішення прийняли одностайно. Та попросили в подальшому все ж таки дотримуватися правил розклеювання реклами в місті.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.