Люди

77-річна лікарка стала рекордсменкою України з радіодиктантів

Google+PinterestLinkedInTumblr

Пані Христині Гоянюк 77 років. Цьогоріч вона стала рекордсменкою України з найбільшої кількості написання щорічних радіодиктантів. Про це повідомляють на сторінці Національного реєстру рекордів України.

77-річна лів'янка стала рекордсменкою України з написання радіодиктантів

Вона їх пише уже 23 роки поспіль! 77-річна львів’янка Христина Гоянюк не пропустила жодного з 2000 року, – йдеться у повідомленні. – Каже, що навіть свого дня народження вона не чекає так, як радіодиктанту національної єдності. Її тексти за рівнем грамотності – одні з найкращих в країні.

У 2020 році пані Христина була єдиною, яка написала диктант без жодної помилки. І це при тому, що вона не вчителька українською мови. Христина Гоянюк – лікарка-бактеріологиня.

Вона готується до диктантів так, мов на захист докторської дисертації: перечитує нові правила правопису, переглядає словники, консультується з вчителями української мови, – додають у Національному реєстрі. – Пані Христина переконана, що грамотність людини – це досягнення, а мовна досконалість – це рівень її інтелігентності. І з цим ми цілком і повністю згодні (зверніть увагу, у цьому контексті буде правильно вживати не “згІдні”, а “згОдні”.

Читайте: Вночі Україна знову переходить на “зимовий” час. Це правильно?

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.