Люди Світ

689 під’їздів у Франківську залишаться без світла – обленерго надало список

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

КП «Муніципальна інвестиційна управляюча компанія» (МІУК) звернулася до обленерго з вимогою «вилучити нежитлові приміщення з договорів про постачання електричної енергії». Фактично, енергетиків просять припинити електропостачання, під’їздів, сходових та місць загального користування у знятих з балансу міста малоповерхових будинках.

svit

Нагадаємо, раніше міська влада зняла з балансу КП «Єдиний розрахунковий Центр» 400 будинків малоповерхової забудови у Івано-Франківську, передавши їх у спільну власність жильцям. Разом із листом від МІУК енергетики отримали розширений список на майже 700 малоповерхових будинків, де комунальники хочуть погасити світло.

«До цього часу вартість освітлення сходових та під’їздів була закладена у квартплату, у нас був договір з балансоутримувачем, який сплачував за ці послуги. Нібито передавши будинки у самоуправлівння та знявши їх з балансу, комунальники залишили і мешканців і надавачів послуг напризволяще, – розповідає заступник директора з юридичних питань ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Оксана Гурова. – Поки міська влада не запропонувала жодного конструктивного рішення у цьому напрямку, натомість пропонує просто залишити франківчан без світла».

У енергокомпанії зазначають, що більшість мешканців «розбалансованих» будинків досі навіть не здогадуються про те, що їх зняли з балансу, адже жодних актів прийому/передачі майна так, як це повинно бути, люди не підписували.

Список малоповерхових будинків, які залишаться без світла, знайдете за посиланням.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні