Про це повідомили під час проведення чергового засідання координаційного комітету допомоги учасникам АТО, які постраждали під час бойових дій та їхнім сім’ям, яке відбулося 9 вересня під головуванням заступника голови РДА Василя Овчарчина.
За інформацією Тлумацької РДА, відповідно до рішення Тлумацької міської ради, земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва, обслуговування та ведення особистого селянського господарства отримали 27 демобілізованих бійців.
Cтаном на 9 вересня у Тлумацькому районі налічується 37 осіб з числа учасників АТО, які отримали статус учасника бойових дій.
Comments are closed.