Люди Світ

220 яєць, 7 літрів олії і 95 кг картоплі: Уряд визначив “споживчий кошик” українця

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Український уряд змінив перелік харчів, непродовольчих товарів і послуг, які зумовлюють розмір прожиткового мінімуму.

food01

Відповідне рішення №780 від 11 жовтня опубліковано на сайті Кабміну, повідомляє Громадське.

“Урядовим рішенням збільшено обсяги споживання деяких продуктів харчування (крупи, м’ясо, фрукти), збільшено кількість окремих товарних позицій у наборах непродовольчих товарів (одяг, взуття) та скорочено строки їх використання. Переглянуто також набори предметів першої необхідності, санітарії та ліків, житлово-комунальних послуг і послуг зв’язку”, — зазначається в повідомленні.

Окрім того, скасована постанова про продуктові набори 2000 року.

Згідно з новим списком продуктів, працездатній людині відводиться 4 кг макаронів, 39 кг житнього хліба, 62 кг пшеничного хліба, 2,5 кг рису, 1 кг пшона, 2 кг гречки і 1,1 кг вівсянки, оцінено 95 кг картоплі, помідорів і огірків – 25 кг разом, свіжих фруктів і ягід — до 60 кг.

Також українець має споживати 24 кг цукру на рік, 7 літрів соняшникової олії й 2 кг маргарину. Річне споживання м’яса включає 16 кг яловичини, 8 кг свинини, 14 кг м’яса птиці, 2 кг сала і 9 кг ковбас.

Свіжої та мороженої риби українець має вживати щонайменше 7 кг на рік. З молочних продуктів працездатний українець має споживати 60 л молока, 60 л кефіру і ряжанки, 5 кг вершкового масла і 3,5 кг твердого сиру. Споживання яєць оцінено в 220 штук на рік.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.