Люди Світ

22 липня франківцям представлять результати архітектурної резиденції

Google+PinterestLinkedInTumblr

У п’ятницю, 22 липня, відбудеться дві презентації присвячені результатам архітектурної резиденції “Павільйон78”. Зважаючи на робочий графік різних груп містян, перша відбудеться о 16:00 в Urban Space 100. І вже через пару годин о 19:00 ви побачите і почуєте історію десяти днів від архітекторів безпосередньо на Павільйоні78  за адресою Січових Стрільців, 78.

78 павільйон, архітектурна резиденція

12 липня перед друкарнею на вулиці Січових Стрільців, 78 стартувала архітектурна резиденція “Павільйон78”. Резиденція триватиме до 22 липня у спеціальному павільйоні, що його було змайстровано перед друкарнею для створення творчого майданчику. Він буде функціонувати до кінця літа.

Резиденція покликана створити проект скверу перед друкарнею. Для цього зібрана група з 12-ти архітекторів та урбаністів з Івано-Франківська та інших міст України. Учасники на основі сучасних методів проектування в архітектурі будуть розробляти новітній проект громадського простору.

Архітектурна резиденція поєднає в одному місці громаду, лекторів, учасників для спільної розробки скверу. Формат резиденції передбачає постійне залучення лекторів до процесу творення нового простору. Спектр покриття таких лекцій широкий: від учасницьких практик до тактичного урбанізму та історії розвитку ділянки перед друкарнею у більш широкому міському контексті.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.