Культура

У Франківську покажуть фільм про загиблого в АТО оперного співака Василя Сліпака

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У п’ятницю, 2 лютого, в Івано-Франківську відбудеться прем’єрний показ фільм “МІФ”. Це кіно про життя бійця АТО, відомого у світі оперного співака Василя Сліпака. Фільм покажуть у театрі кіно “Люм’єр” о 18.00.

«МІФ» – новий фільм авторів стрічки «Добровольці Божої Чоти» Леоніда Кантера та Івана Яснія виходить на екрани українських кінотеатрів у січні 2018 року, пише “Репортер”.

Фільм розповідає історію життя Василя Сліпака – оперного співака зі світовим ім’ям та унікальним голосом.

Василь народився у Львові, але завдяки унікальному голосу вигравав конкурс за конкурсом і, зрештою, переїхав до Франції, де прожив 19 років. Там він мав усе, що ми звикли називати «щастям»: ім’я, успішну кар’єру на світових оперних сценах, вірних друзів і кохання.

Він брав активну участь у Революції Гідності, очоливши демонстрації у Франції, а згодом долучився й до волонтерського руху, допомагаючи Україні. Здавалося б, робив більш ніж достатньо , як для людини творчої професії.

Але Василь вирішив залишити сцену та кар’єру в Європі й стати до лав добровольців, коли в його рідну країну прийшла війна. Під час виконання бойової задачі Василь «Міф» Сліпак загинув від кулі снайпера.

Анімацію до фільму створив український карикатурист Юрій Журавель.

Музику для фільму «МІФ» створили та надали одні з найкращих композиторів сучасності. Євген Гальперін, який співпрацював із Люком Бессоном та Баррі Сонненфельдом і був близьким другом Василя; Роман Григорів та Ілля Разумейко, що представляють сучасну українську оперу у світі разом із формацією NOVA OPERA,  та Едуард Приступа, відомий на українській сцені, як Діля.

На прем’єрах в 19 українських кінотеатрах будуть присутні режисери фільму: Леонід Кантер та Іван Ясній, а також герої фільму: брат Василя Сліпака – Орест Сліпак, доброволець Галинка «Перлинка» Клемпоуз та інші творці та герої фільму.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.