Культура

У Франківську анонсували три допрем‘єрні покази фільму «Довбуш»

Google+PinterestLinkedInTumblr

20 серпня  у Франківському кінотеатрі «Космос» відбудеться серія допрем‘єрних показів фільму «Довбуш» за участі творців та акторів. Це перші публічні покази стрічки після її всеукраїнської фестивальної прем‘єри на ОМКФ, пише Репортер.

Сеанси відвідають режисер Олесь Санін, продюсер Maxim Asadchiy, а також актори Олексій Гнатковський, Dasha Plahtiy та Ростислав Держипільський. Покази заплановані на 14:30, 16:50 та 19:20.

На допрем‘єрному показі буде змога поспілкуватись з командою фільму та зробити спільне фото. Квитки за посиланням.

Нагадаємо, пригодницько-історичний екшен «Довбуш» режисера Олеся Саніна розповідає про ватажка опришків Олексу Довбуша, який прагнув мирно жити у себе вдома. Але йому довелося взяти до рук зброю й очолити повстання, щоб його мрія здійснилась.

Сюжет фільму розгортається у Карпатах 18 століття. Жорстоке правління польської шляхти змушує гуцулів тікати в гори. Двоє братів, Олекса та Іван Довбуші, опиняються поза законом і стають опришками. У пошуках помсти панам за вбивство батьків Довбушів, брати стають ворогами один одному. Один прагне грошей, другий — справедливості.

Гуцули починають повстання, яке очолює Олекса. Шляхта робить усе можливе, аби знищити Довбуша. Але він їх перехитрив. І розрослася легенда про карпатського лицаря. Легенда, що надихає покоління тих, хто бореться за свободу рідної землі. Про силу і любов Олекси Довбуша, про зраду і кривду. Про те, як він жив і як обманув смерть.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.