Культура

Тарас Прохасько і Тетяна Терен презентують «Сотворіння світу»

Google+PinterestLinkedInTumblr
У понеділок, 13 вересня, о 19:00 в Івано-Франківську вперше презентують книжку Тетяни Терен «Сотворіння світу. Сім днів із Тарасом Прохаськом».

Презентація відбудеться у “Підземному Переході Ваґабундо” (вул. Пилипа Орлика, 7).

Учасники:

Тарас Прохасько – письменник, есеїст, публіцист, перекладач, лауреат багатьох літературних премій.

Тетяна Терен – авторка книжки «Сотворіння світу. Сім днів із Тарасом Прохаськом», журналістка, кураторка книжкових проєктів та літературних програм, виконавча директорка Українського ПЕН-Клубу.

Модератор: Роман Малиновський – співзасновник і головний редактор видавництва «Вавилонська бібліотека», автор збірки оповідань «Солодке життя».

Вхід вільний.

Про книжку:

Пам’ять кожної людини — мов карта, на яку ми наносимо свої враження, риси найдорожчих людей, контури найважливіших міст і місць. Нерідко ця карта рясніє запитаннями, на які шукаємо відповіді протягом усього життя, цінними висновками, до яких приходимо завдяки досвіду, фактами та явищами, які обдумуємо, відчуваємо і запізнаємо.

На сторінках цієї книжки, цього інтерв’ю-ріки, журналістка Тетяна Терен і письменник Тарас Прохасько витворюють власну мапу із сімома важливими пунктами призначення.

Вони роздумують про творення себе, про ландшафт, країну і світ, який нас формує. Приглядаються до рослин, тварин і людей. Намагаються зрозуміти і пояснити творчість. За цю семиденну мандрівку вглиб самих себе вони проходять кожен із етапів Акту Творення, намагаючись збагнути (на своєму рівні) задум Творця.

Перед нами найповніший портрет одного з найзнаковіших українських письменників сучасності. Перед нами спроба осмислити навколишній світ у всій його цілісності й тотипотентності.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.