Культура

Цієї суботи у Франківську співає Арсен Мірзоян

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Арсен Мірзоян у суботу, 13 липня, о 19.00, виступить в Івано-Франківську з великим концертом у палаці Потоцьких. Справжній, щирий, глибокий. Це про нього і про цей особливий концерт, який чекає франківців.

Цієї суботи у Франківську співає Арсен Мірзоян

Будуть «Вінні-Пух», «Джеральдіна», «Поцілуй», «Капронові банти», «Ідіоти», «Можеш як», «Не Магеллан», «Сонце», «Не просто слово», «Моя країна», «Вальс Ірпінь», «4/16», «100500», «Крила», «Співай», «Сержант» – та багато інших пісень.

У Франківську співає Арсен Мірзоян

У новій концертній програмі Арсен Мірзоян об’єднав усі свої найкращі хіти, аби глядачі кожну пісню співали теж. А окремим сюрпризом мають стати прем’єри з нового альбому «Сонце».

«Сонце»— це альбом про життя в умовах війни. Всі метафори та алегорії в піснях навіяні біографічними історіями. Це пам’ять. Ми продовжуємо любити дітей, лікувати батьків, вчимося любити на відстані і просто вчимося. Хочеться зберегти емоцію, щоб пам’ятати той ранок і пам’ятати тих, завдяки кому ми стоїмо та лишаємось Україною, — говорить Арсен Мірзоян. — Ми, артисти, не в змозі написати пісню про кожного, але ми можемо підібрати правильні слова. Коли, як не зараз бути чесними?

Читайте: Шекспір у Франківську. Як під час війни провели перший фестиваль міжнародного рівня

Непередбачуваний, відвертий та завжди щирий. На українській сцені Арсен Мірзоян — один із найхаризматичніших співаків, чи голос вже понад 11 років полонить серця жінок, а щирість і глибина кожної пісні та 10 років волонтерства заслужили тверду повагу чоловіків і ЗСУ.

Як справжній патріот допомагати захисникам артист почав з 2014 року. Багато разів виступав для воїнів у найгарячіших точках та разом із друзями передав захисникам на передову понад 1380 автівок.

Війна ніколи не буває «поза часом». Як я співаю: «Сто п’ятсот тисяч раз. Всі люди — браття — я чую знов…» —  каже артист. —  Зараз вирує інфляція гуманності. Щось знецінюється, щось стає найдорожчим. Зникають відтінки, світ ділиться на чорне та біле, своїх та чужих. Тому митець не може не реагувати на події.

Приходьте із близькими та друзями отримати найсильніші емоції у суботу на великому концерті Арсена Мірзояна в Івано-Франківську.

Квитки на концерт купуйте за цим посиланням https://concert.ua/uk/booking/arsen-mirzojan-ivano-frankivsk

Також, наголошують організатори, саме на концерті 13 липня діятимуть квитки з перенесеного концерту Арсена Мірзояна, що мав відбутися у березні.

А як і під час всіх інших літніх благодійних подій у палаці Потоцьких, на цьому концерті пройде аукціон та збір коштів на підтримку ЗСУ.

Читайте: Святий четвер для лучників. Як у Франківську поранених реабілітовують стрільбою

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.