Культура

Як «Гапочка» заводила «Гармидер»

Google+PinterestLinkedInTumblr

Євгенія Ступ’як В останній січневий день до Івано-Франківська завітала «Гапочка». Якщо точніше — молодий київський гурт з такою назвою виступив в суботу, 31 січня, в арт?кафе «Гармидер».

«Гапочка» — команда поки що не надто відома франківській публіці. І познайомитися з гуртом, ім’я якого на афішах представляли як таке, що вимовляється устами критиків із захопленням, прийшло чимало франківського люду.

Та й не дивно, наше місто відверто хворіє тим, що у вихідні максимум куди можна піти — це на якусь «кислотну» дискотеку. А тут жива музику, ще й за доволі помірну ціну — лише десять гривень

Трохи про гурт. «Гапочка» отримала свою назву від прізвища солістки Каті Гапочки. Окрім неї, до складу команди входять Олександр Зброцький (гітара), Єгор Гавриленко (бас) та Артем Угодніков (барабани). Гурт творить музику в стилі поп-рок з домішками сучасних стилів: фанку, фолку, ейсід-джазу.

Створений у 2007 році, він уже встиг стати відомим в Києві, де часто виступає в нічних клубах. Серед основних здобутків — перше мiсце на Червонiй Рутi 2007 у сольнiй номiнацiї, гурт-хедлайнер на малій сценi у Славське Rock 2008 та друге місце на Тарасі Бульбі 2008.

Не розчарувала «Гапочка» й франківську молодь, яка й становила основну частину публіки. На сцені — молода енергійна команда, в залі — чудовий звук, навколо — компанія друзів. Музика гурту справді жива, драйвова, заводить і запрошує до танців.

Проте, на жаль, хоча солістка й пропонувала потанцювати, «гармидерський» зал не надто цьому сприяв. Місця між столиками — не багато.

Сподіваємося, організатори дійства врахують це при планування наступний живих виступів.

А загалом, вечір видався на славу. «Гапочка» додала собі прихильників, а гості — позитивного настрою.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.